SupHPNot.exe virus popis a odstranenie

Čas príde pre nás zbaviť sa SupHPNot.exe virus. Prečo sme my zvažilitento priečinok ako zákerný, čo presne robí nakazený PC a čo potrebujeme aby sme odstranili túto infekciu komplentne. Veľa použivateľou je hladnych po informaciach týkajúcich sa tochto priečinka, tak dneska my dame tebe jedlo pre toju mysleľ. Buď opatrný, v prípade odstranenia SupHPNot.exe potrebuješ “zhrnúť” tieto dáta pozorne.

SupHPNot.exe trojan
SupHPNot.exe virus

SupHPNot.exe je intregrálna zložka s veľa prehliadacich únosou. Napríklad, pravdepodobne si počúl o iStartSurf, MyStartSearch or Omniboxes vírusoch, ktoré zmenia domovskú stránku viacerých prehliadačou príbuzným to ich. Dobre, tento SupHPNot.exe is často inštalovaný do PCs spolu s týmito a ostatnými podobnými únoscami.

Cieľom SupHPNot.exe je ochraniť ich prehliadače pred odstranenim od uživateľa. Niet pochýb, nebudeš šťastný keď uvidiš mystartsearch.com zobrazený v domovskej stranke z tvojho uneseneho prehliadača. Keď sa pokušiš zmeniť domovskú stranku na google.vom tak pravdepodobne zlyhaš. SupHPNot.exe spravý jeho zákernú prácu v reštartovaní parametrou a nastaví zvláštne nastavenia v prehliadači.

Ako mozeš vidieť, SupHPNot.exe is špecialny súbor a aktivuje proces ktorý má na mysli, aby ti zabranilo odstraňovanie istých unesených prehliadačou z nakazenych PCs. Alternatívny nazov pre SupHPNot.exe is Search Protect. To je typické umiestnenie v MiuiTab priečinku v tvojom PC. Bez pochýb, to je aplikácia, ktorú potrebuješ vymazať z tvojho PC. Avšak, to nemusí byť jednoduchá úloha pre teba zbaviť sa toho ručne.

Odporučame zbaviť sa SupHPNot.exe, MiuiTab a podobné malwere z tvojho PC skanovanim tvojho systému so spoľahlivým proti-malwerovým nástrojom, ako Plumbytes Anti-Malware. Budeš potrebovať vymazať všetky infekcie nájdené s plne registrovanou verziou, a nakoniec znovu nastaviť prehliadač s jeho pomocou. V prípade že potrebuješ viac pomoci z nasej strany, prosim neváhaj kontaktovať nás kedykoľvek.

V neposlednom rade, prosím buď extremne opatrný keď surfuješ na celosvetovej sieti. Väčšina z unoscou prehliadačou dnes sú aktívne zviazaný s veľa zdarma programami na stiahnutie a inštalované použivatelmi. Ak budeš pozorný pri inštalácíí ,tak budeš mať možnosť zabrániť inštalacíí všetkych zbytočných doplnkou do vášho systému.


Example of removing SupHPNot.exe virus manually (for free) in this direct YouTube video:

Manual instructions to get rid of SupHPNot.exe virus, Search Protect and MiuiTab PUPs (potentially unwanted programs) from your PC.

 1. Shut down all your open affected browsers.
 2. Right-click on Task Bar with the PC mouse and click on Task Manager.
 3. Find the active (running) processes like HPNotify.exe, ProtectService.exe and ProtectWindowsManager.exe and all running processes of your browsers (if active). Right-click on them and select “End task“.
 4. Go to the Program Files folder on your system drive.
 5. Find “MiuiTab” folder there, delete it.
 6. Remove MiuiTab folder from the Recycle Bin.
 7. Proceed with removal of browser hijacker.

Automatic tool to delete SupHPNot.exe virus:


Detailed instructions to delete SupHPNot.exe virus and reset your browser settings:

 • Uninstall any suspicious programs from the Control Panel of your computer and remove any suspicious add-ons or extensions from your infected browsers (related to browser hijacker).
 • Via your browser download Plumbytes Anti-Malware via https://www.system-tips.net/download.php or directly via the download button above.
 • Scan your system and delete all detected infected files and registry entries by clicking “Apply” at the end of scan.
 • Important! Shut down all your infected browsers.
 • In Plumbytes Anti-Malware click “Tools” tab and select “Reset browser settings“:
 • tk_tools_reset_browser_settings

 • Select which particular browsers you want to be reset and choose the reset options:
 • tk_tools_reset_browser_settings_specify_browsers

 • Click “Reset browser settings” button.
 • You will receive the confirmation windows about browser settings reset successfully. When you reset your browsers through restarting them you will see that browser hijacker has been successfully removed.
 • Finally, right-click the Desktop icons and Start menu items related to your hijacked browsers. Click “Properties” and check their destination path in the “Target” section of the shortcut tab. Make sure there’s nothing related to specific browser hijacker in this destination path. If you see the site of any browser hijacker set there by default, remove it completely and leave only the clear destination path that leads to the executable of your browser.

Example of fixing the Desktop shortcuts and Start menu items related to your browser infected by this hijacker:

Additional removal tips for Mozilla Firefox browser (if the above-said steps didn’t help).

 • Open your Mozilla Firefox browser.
 • Type “about:config” in the address bar and press “Enter” on your keyboard.
 • Click “I’ll be careful, I promise!” button.
 • about:config command in Mozilla Firefox

 • This will reveal the Settings page of Mozilla Firefox browser.
 • Type “Keyword.url” in the search box, then right-click and reset it.
 • Type “browser.search.defaultengine” in the search box, then right-click and reset it.
 • browser.search.defaultengine

 • Type “browser.search.selectedengine” in the search box, then right-click and reset it.
 • Search for “browser.newtab.url“. Right-click and reset it. This is a very important step that will prevent the search page of this hijacker from opening in each new tab of your Firefox browser.
 • browser.newtab.url

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *